Home Novinky Soutěž s firmou Laityng
 

 


Soutěž s firmou Laityng Tisk
Úterý, 20. 08. 2013 | Počet zobrazení: 6449
Bookmark and Share

logo-laityngTak, máme tu avizovanou soutěž kvalitního českého výrobce výfukových systémů. Pro ty, kteří právě uvažují o výměně nebo upgradu stávajícího výfukového potrubí na svém voze, bude určitě zajímavá.

V dnešním článku bychom vám rádi představili trochu blíže firmu Laityng. Ten, kdo se v tunerském prostředí už nějaký ten pátek pohybuje, se již určitě s touto firmou setkal. Jak by také ne. Vždyť už od roku 1999 nabízí nejen laděné koncové díly výfuků, ale také jen jejich koncovky. K těm se ještě později vrátíme v podobě soutěže o atraktivní slevu.


Majitel firmy Radek Líbal se nyní pustil do nelehkého úkolu. Chtěl by zbořit některé mýty kolem laděných výfuků obecně. Bohužel pro normálního člověka, nemyslím tím zkušeného úpravce, je pojem laděný výfuk synonymem velké roury ledabyle čouhající zpod zadního nárazníku, která vydává obrovský kravál a tím pádem s větší spotřebou a to bez nárůstu výkonu. Všechny tři faktory pak odrazují případné zákazníky od koupě laděného výfuku právě na své auto.


Firma Laityng je hrdá na uspokojení individuálních potřeb svých zákazníků. Nespecializuje se totiž pouze na prodej samotný, tak jako jejich konkurence, ale poskytuje i přidanou hodnotu ke svým kvalitním výrobkům. Tou je samotná montáž výfukového potrubí a odladění přímo na konkrétním vozu. Navíc vše dokáže realizovat v rámci jednoho dne.


Na své výrobky dává nadstandardní záruku 36 měsíců. Jejich tlumiče jsou vyrobeny z 1,5mm oceli opatřené ochrannou vrstvou šopovaného hliníku. Samotné koncovky jsou z 1 mm leštěné nerezi.

Klasický zákazník tak přijede do firmy Laityng s určitou vizí vzhledu svého nového výfuku. Po konzultaci a výběru typu koncovky již přechází k samotné instalaci. Je demontován původní koncový díl a usazen díl nový. V tuto chvíli si může zákazník zvolit „utopení“ koncovky v nárazníku, včetně jejího zapuštění, pokud nárazník nemá vhodný výkroj. Tím je vyřešen první výše uvedený odrazující faktor. Následně je možné vyzkoušet vhodný zvukový projev koncového dílu. Majitel lehce upraveného rodinného vozu bude určitě preferovat co nejtišší provoz, při zachování všech výhod laděného koncového výfuku. Naopak mladý „nevybouřený tuner“ zase variantu, která štěká při každém ubrání plynu. Druhý faktor je tedy rovněž odbourán. Ano, existuje i laděný výfuk, který nikterak neobtěžuje posádku vozu svým rámusem. Posledním faktorem je nárůst výkonu a spotřeby paliva. Za ta léta, co výfuky ve firmě Laityng dělají, garantují, že se s jejich produkty nikterak nezvýší spotřeba (při stejném stylu jízdy) a výkon vzroste. Jak všichni dobře víme, nárůst výkonu je u každého auta individuální. Odlišný bude u maloobjemového atmosférického motoru naproti výkonným turbo agregátům, nebo dokonce motorům se šesti a více válci. Za toto poděkujte fyzice.


Pokud byl tedy zvolen konkrétní typ a přesné umístění, přichází na řadu jeho spojení s původním středovým dílem a usazením do sériových kotvících silentbloků. Po řádném odzkoušení vůlí kolem výfuku už zbývá jen jeho finální povrchová úprava. Ta je u běžných jen lehce upravených koncových dílů i individuálně řešených duplexových vestaveb (tedy vyústění výfuku na pravé i levé straně) podobná. Čeká je tzv. metalizace (povrchová ochrana), která podtrhuje komplexnost všech úprav na výfuku.


Firma Laityng nabízí nejrůznější homologované koncovky výfuků, ať už se jedná o kulaté nebo oválné.   Uvažujete o výměně vašeho možná už rezivějícího sériového koncového dílu výfuku? Výrobce dokázal ve svých výfucích skloubit životnost drahého originální dílu s přiblížením cenové hladiny dílu z druhovýroby a volby decentního zvukového projevu. Bonusem v tomto případě je jednak zlepšení vzhledu zádě vozu, ale také navýšení výkonu motoru.


Pokud vás tyto informace zaujali, máme pro vás zajímavou nabídku. Pokud totiž dokážete správně odpovědět na soutěžní otázku a zašlete nám její znění na náš mail Abouttuning, firma Laityng si pro vás připravila individuální certifikát na jméno (prosíme do mailu vepsat vaše celé jmého) se slevou 15% na jejich výrobky. Stačí jen kliknout na www.laityng.cz , kde najdete odpověď na otázku.


Kolik typů universálních výfuků s koncovkou o průměru 80 mm standardně nabízí firma Laityng?

a) 33
b) 29
c) 24

 

firma-Laityng

 

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF