Home Srazy a akce HONDAy - poctivá klubovka
 

 


HONDAy - poctivá klubovka Tisk
Středa, 31. 07. 2013 | Počet zobrazení: 5250
Bookmark and Share

43Na zatím nejparnější víkend letošního léta si naplánovali sraz pořadatelé již 11. ročníku HONDAy. My jsme u toho byli a přinášíme vám lehké ohledntí za touto klubovou akcí.

Vyzbrojen všemi potřebnými věcmi pro zdokumentování této akce a nafocení některých zajímavých kousků, jsem vyrazil po 9 hodině směr královehradecký Czech Ring (Festival Park), kde se konala klubová akce pro příznivce automobilky Honda. Už v té době teploměr atakoval hranici 25 stupňů Celsia. Společně s oblohou bez mráčků bylo jasné, že mě čeká náročný den, což se také po mém návratu domů potvrdilo. Bohužel mě nezachránil ani opalovací krém s ochranným faktorem 50.

Zpět ale k akci samotné. Deset předchozích ročníků se konalo na jiném místě, které spíše nahrávalo k pohodovému popovídání s majiteli aut a jejich řádnému naleštění. Tento ročník byl ovšem jiný. Jak už nová lokace naznačovala, tentokrát šlo především o adrenalin. A jak bylo patrné z hojné účasti na volných jízdách na okruhu, byla to správná volba. Majitelé vozů Honda jsou přeci jen více zastánci performance úprav, než klasických leštěnkářských a tak se na okruhu s proslulým mostem náramně vyřádili. Celá akce byla podle mého zvládnutá velmi dobře, vše potřebné bylo po ruce a vody, která byla tentokráte nutností, bylo dostatek. Dokonce bylo možné se osprchovat, což bylo rovněž hojně využíváno. Nechybělo samozřejmě ani občerstvení. Zajímavostí rozhodně bylo malé improvizované muzeum, ve kterém si mohli návštěvníci prohlédnout několik starších modelů automobilky Honda. A kdo měl zrovna v tuto chvíli problémy se svým miláčkem, mohl si ho nechat "napíchnout" na diagnostiku a zkontrolovat.

Celá akce potvrdila, že má svaté právo pokračovat i ve své druhé dekádě a podporovat touto akcí majitele vozů a věhlas automobilky Honda.

Atmosféru jsme se pokusili zachytit na několika fotografiích v naší fotogalerii HONDAy 2013.

 

+/-
Přidat komentář
Jméno:
Email:
Web:
Název:
 
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate:
:?::(:sleep::););)):0
 
Bezpečnostní kód
Prosím, vložte text z obrázku (anti-SPAM ochrana).
+/- Komentářů(0)
Přidat Nový
 
Joomla SEO powered by JoomSEF